Formy płatności i dostaw

U nas masz wpływ na termin realizacji i koszt zamówienia!

Wybierz dogodny dla Ciebie termin i sposób dostawy. Dostawy realizujemy firmą kurierską DPD, co oznacza że dostawa trwa 1 dzień roboczy i otrzymasz ją między 9:00 a 18:00. Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 14,90 zł netto. Jeśli potrzebujesz rozdzielić produkcję na kilka adresów to za każdą kolejną przesyłkę zapłacisz również 14,90 zł netto, Jeśli chcesz mieć gwarancję dostarczenia paczki do konkretnej godziny, zaznacz taką opcję w uwagach przy zamówieniu. Opcja ta jest dodatkowo płatna:

  • przesyłka kurierska do godz. 10:00 (dopłata 45 zł netto)
  • przesyłka kurierska do godz. 12:00 (dopłata 24 zł netto)
  • przesyłka kurierska na sobotę, w godz. 9:00 – 12:00 (dopłata 24,90 zł netto).

Pamiętaj, że zawsze możesz odebrać swoją produkcję osobiście w Poznaniu przy ul. Rabczańskiej 1, po otrzymaniu od nas e-maila potwierdzającego zakończenie Twojego zlecenia. Nie ma możliwości opłacenia zlecenia „przy odbiorze”.

 

Formy płatności

Szybkie przelewy – nasz system jest zintegrowany z szybkimi przelewami PayU, które są najszybszymi i najbezpieczniejszymi sposobami zapłaty. Cały proces przebiega w pełni automatycznie dzięki czemu nie tracisz czasu na uzupełnianie formularzy i oczekiwaniu na zaksięgowanie wpłaty. Płatność mamy na naszym koncie już po kilku sekundach i od razu możemy przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Tradycyjny przelew - możesz opłacić swoje zamówienie przelewem tradycyjnym. W tym przypadku termin realizacji wydłuża się o czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie, co może trwać nawet do 2 dni roboczych. Formularz przelewu generowany jest przy Twoim zamówieniu, w Panelu Klienta.

Wysyłka za pobraniem - z opcji tej możesz skorzystać tylko w sytuacji, gdy Twoje zamówienie nie przekracza 1 500 zł netto i jest wysyłane bezpośrednio do Ciebie (bez dzielenia produkcji i wysyłki „no-name”). Wysyłka za pobraniem kosztuje: 20,90 netto.

Odbiór osobisty - w siedzibie firmy przy ul. Rabczańskiej 1 w Poznaniu. Nie ma możliwości opłacenia zamówienia „przy odbiorze” w firmie. Musi być ono wcześniej opłacone.