Współpraca agencyjna

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe oraz drukarnie poszukujące rzetelnego i terminowego podwykonawcy. Jeśli nie znalazłeś produktu którego potrzebujesz, napisz do nas. Przygotujemy specjalną ofertę skrojoną  specjalnie do Twoich potrzeb, zarówno w druku wielkoformatowym jak i offseowym.

 

Szybkie terminy - nawet 12h !

Zdajemy sobie sprawę jak istotny jest termin realizacji w branży reklamowej, dlatego specjalnie dla naszych klientów oferujemy niespotykany dotąd na rynku termin – „alarmowy”. W terminie tym oferujemy druk w nocy lub weekend . Przez co termin realizacji możemy skrócić nawet do 12 godzin.

Dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi do zarządzania oferujemy przesyłki „no-name”, co umożliwi zwiększenie efektywności czasowej na dane zamówienie oraz wygenerowanie dowolnej marży na zamówiony u nas produkt.

 

Agencje reklamowe - początek współpracy

Dla naszych partnerów agencyjnych oferujemy początkowy rabat 10%, który zwiększamy sukcesywnie wraz ze wzrostem wolumenu zamówień. W celu przyznania rabatu prosimy o założenie konta oraz wysłanie na adres kontakt@weprint.pl wyciągu z CEiDG potwierdzającego działalność agencji reklamowej lub drukarni.