O nas

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową utworzoną w odpowiedzi na zapotrzebowanie płynące z rynku reklamowego, w którym nieustannie klienci zderzają się z dylematem ceny, czasu i jakości. WePrint.pl wychodzi naprzeciw tym potrzebom i staramy się łączyć te 3 zmienne w jedną stałą – gwarancję jakości WePrint.pl. Za utworzeniem WePrint.pl stoi jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup kapitałowych działających w branży reklamowej w Polsce oraz ponad dekada doświadczenia współpracy na linii drukarni wielkoformatowych z agencjami reklamowymi. Realizowane zlecenia są pod ciągłym nadzorem naszego doświadczonego zespołu produkcyjnego. Na każdym etapie weryfikujemy jakość druku, introligatorni, by ostatecznie dział jakości zaakceptował kompletny produkt do wysyłki.

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszego parku maszynowego, by oferować najnowsze techniki drukarskie i introligatorskie. W trosce o środowisko naturalne dokładamy wszelkich starań, by nasza produkcja miała jak najmniejsze oddziaływanie na środowisko.

Jeden z najnowocześniejszych systemów do zarządzania zleceniami jest bardzo prosty i przyjazny w obsłudze, a wgrywanie plików jest bardzo intuicyjne. Dodatkowym atutem jest bardzo szybki proces weryfikacji plików do druku, przez co nie traci się czasu na weryfikację, jak to ma miejsce w tradycyjnych drukarniach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy kompleksową usługę projektowania, druku oraz montażu naszych materiałów.