Terminy realizacji zleceń

Terminy realizacji

Oferujemy trzy terminy realizacji zleceń: standardowy, ekspresowy i super ekspresowy. Warunkiem koniecznym do uruchomiania zlecenia jest akceptacja plików w systemie i opłacenie zlecenia szybkim przelewem. Dopiero od tego momentu możemy przystąpić do realizacji zlecenia.
Tabela czasów realizcji:

Termin Standardowy Ekspres Super Ekspres
Czas realizacji 2 dni robocze 24h 4h
Dopłata + 0% + 20% + 40%
Symulacja czasowa Składasz pełne zamówienie wraz z szybkim przelewem w poniedziałek o 10.00, to odbiór osobisty lub wysyłka nastąpi w środę o 10.00. Składasz pełne zamówienie wraz z szybkim przelewem w poniedziałek o 10.00, to odbiór osobisty lub wysyłka nastąpi we wtorek o 10.00. Składasz pełne zamówienie drogą mailową wraz z potwierdzeniem przelewu w poniedziałek o 10.00, to odbiór osobisty lub wysyłka nastąpi w poniedziałek o 14.00.Termin standardowy

Realizacja zamówienia w ciągu pełnych dwóch dni roboczych, czyli po akceptacji pliku w poniedziałek przed godziną 17:00, materiały zostaną wysłane przez nas w środę. W celu otrzymania zlecenia na czas, musisz zaakceptować wgrane pliki i opłacić zamówienie przed godziną 17:00.

Termin ekspresowy

Tryb realizacji skrócony o połowę do jednego pełnego dnia roboczego. Jeśli zamówienie zostanie zaakceptowane i opłacone szybkim przelewem do 10:00 w poniedziałek, to we wtorek będzie możliwe do odbioru osobistego lub zostanie wysłane. Dopłata za ten tryb wynosi +20%.

Termin super ekspresowy

Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku reklamowego, gdzie zlecenia bardzo często muszą być na „już”. Realizacja zamówienie trwa tylko 4 godziny robocze (godziny robocze liczmy w dni robocze między 9.00 a 17.00). Dopłata za ten tryb wynosi +40%.